Najczęściej zadawane pytania

Czy firma pobiera podatek od sprzedaży lub podatek VAT?
Nie pobieramy podatku od sprzedaży od żadnego zamówienia. W przypadku krajów UE nie pobiera się się podatku VAT i ceł przywozowych.

Czy wysyłacie przesyłki do skrytek pocztowych oraz APO/FPO?
Tak, wysyłamy. Zamówienia do skrytek pocztowych będą wysyłane za pośrednictwem poczty.

Czy moje zamówienie zostało już wysłane? 
Aby sprawdzić stan zamówienia, wejdź w zakładkę Status zamówienia znajdującą się na górze naszej witryny. Jeśli status zamówienia jest oznaczony jako "Przetworzony" lub "Zakończony", zamówienie jest już wysyłane.

Jak długo będę czekał na zamówienie?
Większość zamówień w wysyłce standardowej będzie dostarczone w ciągu 5-12 dni od złożenia zamówienia. Wysyłka ekspresowa będzie dostarczona w ciągu 2-4 dni roboczych. Wysyłka priorytetowa trwa od 4 do 8 dni roboczych.

Dlaczego mam zdecydować się na zakup na waszej stronie?
Oferujemy najniższe ceny online dla wielu produktów. Mamy bardzo przyjazne i wyrozumiałe podejście do obsługi klienta. Daj nam szansę, a obiecujemy, że będziesz chciał ponownie skorzystać z naszej ofery. W sprzedaży online funkcjonujemy już od 2005 roku, więc wiemy, czego oczekują klienci i potrafimy się Wami zaopiekować!

Jak mogę śledzić moje zamówienie?  
Aby sprawdzić stan zamówienia, kliknij zakładkę Status zamówienia na górze naszej witryny. Po wpisaniu adresu e-mail i numeru referencyjnego zamówienia otrzymasz poszukiwane informacje. Aby wyświetlić numer referencyjny, wejdź w kartę przesyłek i kliknij przycisk Śledź lub skopiuj i wklej numer na stronie internetowej wskazanego przewoźnika.

Czy wysyłacie przesyłki międzynarodowe?
Tak, wysyłamy paczki do dowolnego miejsca na świecie. Zlecenia są realizowane przez International Registered Airmail. Do większości miejsc docelowych dostawa zajmuje od 5 do 14 dni, z wyłączeniem wszelkich odpraw celnych.

W jaki sposób mogę zwrócić zamówienie?
Więcej informacji na ten temat można znaleźć w zakładce Polityka zwrotu. Link znajduje się u dołu naszej strony internetowej.