Gönderim Bilgileri

DHL Express, Deutsche Post, Swiss Post, bpost International, HK POST, ve USPS, çalıştığımız gönderim şirketleri arasında yer almaktadır.Standart Teslimat 5-12 gün içinde teslimat.
Hızlandırılmış Teslimat 2-4 gün içinde teslimat.Önemli not: Lütfen takip numaranızı kullanarak aşağıdaki sitelerden gönderinizi takip edin.  Takip numaranızı almadıysanız lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.  Paketinizi tahmin edilen zaman aralığında almadıysanız destek için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.


Gönderim SSS 

Dünyadaki tüm ülkelere gönderim yapıyoruz.  PO Box ve APO/FPO Box'lara da gönderim yapıyoruz.

Ürün detay sayfasında aksi belirtilmediği sürece Pazartesi-Cuma arasında verilen çoğu sipariş 1-2 iş günü içinde paketlenip gönderilir.  Standart teslimat seçeneğimizde siparişler bir takip numarası ile gönderilir.   Daha ayrıntılı teslimat zamanı aralıklarını görmek için lütfen tahmini teslimat tarihleri sayfasını görüntüleyin. Ödeme sırasında doğru bir adres vermek müşterinin sorumluluğudur.  Bir paket yanlış adres nedeniyle teslim edilemezse paketin yeniden gönderilmesi için ödenecek tüm gönderim ücretlerinden müşteri sorumludur.

Ürününüz/ürünleriniz gönderildikten sonra 12-48 saat içinde size kargo şirketinin adını içeren bir Gönderim Bildirimi e-postası göndereceğiz. Bu bilgiyi oturum açıp Sipariş Durumu bölümüne giderek de görebilirsiniz.  Kargo şirketinin web sitesinde paketinizin durumunu görüntülemek için takip numarasını kopyalayıp yapıştırın. Takip bilgileri hemen kullanılamayabilir, etkinleştirilmesi birkaç gün sürebilir. Kargo şirketleri güncel takip bilgisi vermeyebilir.